Resultater 2005

TRYSILKNUTRENNET 26.02.2005
      
M 1 
1 Steffen Paulsen            Magnor UL              01:24:34 
2 Hans F.Jordet              Ottestad IL            01:31:17
3 Magnus Frodal              Ottestad IL            01:31:26
4 Erik Messelt               Stor Elvdal            01:35:34 
       
M 2,M 3,M 4
1 Herman Hørsand             Ottestad IL            01:20:30
2 Morten Sætha               Veldre Ski/team Sjusj  01:23:13
3 Ulf Erik Strand            ØsterdalPoliti IL      01:24:33
4 Per Ivar Norseth           Åslia sl               01:25:04
5 Ståle Grøthe               Hemsedal IL            01:25:35
6 Aslak Botten               Gol IL                 01:26:16
7 Vidar Igeltjørn            Kolevoll IL            01:26:31
8 Tore Stengrundet           Nordre Trysil IL       01:26:57
9 Ole E.Furuberg Gjedtjernet Grue Finskog IL        01:27:34
10 Ole Edvard Bjørnstad      IL Mogutten            01:28:17
11 Runar Sannerud            Team Sannerud          01:32:33
12 Øyvind Foss               Raumar O L             01:35:50
13 Vegar Harviken            Strandbygda IL         01:36:05
14 Erland Kristiansen        SOIL                   01:36:28
15 Håvard Lepperød           Vestre Trysil IL       01:48:55
16 Lars Klynderud            Milslukern             01:57:24
        
M 5
1 Sven Nylund                Nordbygda Ski          01:21:21
2 Tor Erik Bakken            Øyer/Tretten           01:27:37
3 Ole Martin Nyberget        Stor Elvdal            01:28:24
4 Rune Svartvadet            Vesta Forsikring Bil   01:29:36
5 Egil Westgård              Norbygda Ski           01:31:36
6 Martin Dahling             Hernes IL              01:32:47
7 Dag Moe                    Hernes IL              01:33:04
8 Terje Bakkum               Øyer/Tretten           01:44:04
9 Tom Nordheim               Åslia skilag           01:44:23
10 Stein Halvorsen           Åslia skilag           01:44:28
11 Harald Borten Sigstad                            02:07:16
          
M 6
1 Kjell Karlsen              Forsvarsbygg           01:22:15
2 Dag Nylund                 Norbygda Ski           01:25:23
3 Rune Gilde                 Hernes IL              01:30:37
               
M 7
1 Bjørn Høyby                Næroset                01:21:36
2 Tore Gresmo                Hof IL                 01:25:46
3 Svein Lars Paulsen         Magnor UL              01:35:28
4 Gjermund Tronsmoen         Hamar Skiklubb         01:36:12 
5 Tore Strand                Fenstad Skiklubb       01:36:15
6 Roar Gylstrøm              Åsbygda IL             01:38:32
7 Egil Skårholen             Nordbygda Ski          01:42:45
8 Jan Storsveen              Vestre Trysil IL       01:46:11
9 Nils Brattberg             Hamar Sk               01:49:50
10 Torfinn Sandbakk          Nordre Trysil IL       01:52:00
11 Kai Østvold               Jømna Heradsbygd CK    02:07:54
         
M 8
1 Tom Foss                   Ullensaker ski         01:31:50
2 Asgeir Steinsvik           Ullensaker CK          01:34:48
3 Tore Haugen                Åslia skilag           01:35:21
4 Magne Martinsen            Trysilgutten           01:38:29
5 Ole Petter Hoem            Strandbygda IL         01:39:41
6 Kjell Brodal               Hamar Skiklubb         01:40:34
7 Torbjørn Tronsmoen         Hamar Skiklubb         01:42:23
8 Ove Stengrundet            Nordre Trysil IL       01:46:52
9 Steinar Andersen           Stor Elvdal            01:47:51
                    
M 9
1 Odd Arild Strand           Stor Elvdal            01:35:18
2 Erik Sandberg              Stor Elvdal            01:36:53
3 Tom Andersen               Rye                    01:38:40
4 Willy Fengsrud             Våler IF               01:39:56
5 Ottar Bekkevold            Nordre Trysil IL       01:43:15 
         
M 10
1 Knut Kvernerud             Jaren IL               01:31:47
2 Trond Pedersen             Lørdalen SK            01:35:57
3 Geir Erik Øverby           Trysilgutten           01:44:30
4 Bjørn Myhr                 Bekklaget Sportsklubb  01:45:40
5 Steinar Bjørnstad          IL Mogutten            01:48:48
6 Oddmund Solheim            NVE                    01:59:50
7 Nils Østerhaug             Moelven IL             02:06:48
8 Gunnar Kavli               Nordbygda Ski          02:13:49
9 Sverre Rimstad             Fenstad Skiklubb       02:31:17 
      
M 11
1 Ole Aalen                  Høybråten Stovner      01:44:08
2 Sven Anton Bunæs           Eidsvoll Verk Skiklubb 01:44:26
3 Karl-Jann Hansen           Nordstrand IL           01:50:36
4 Einar Berger               OPIL                   01:54:45 
          
M 12
1 Johan Nerheim              Nordbygda Ski          01:48:04
2 Hans Espenes               Stor Elvdal Skiklubb   01:50:50 
         
M 13
1 Odd Nerby                  Vestre Trysil          02:23:34 
          
K 1
1 Jenny Hesselberg Indby     Nordbygda Ski          01:50:11 
        
K 2, K 3, K 4
1 Ragnhild Knai              Hurdal IL              01:55:01
2 Elisbeth Westby            Hernes IL              01:56:36
3 Heidi Harviken             Vestre Aker Skiklubb   02:03:12
4 Sissel Drenge              Stranda IL             02:18:39 
          
K 5
1 Marianne Harviken          Hernes IL              01:50:05
2 Anne Britt Nygard          Vinbjart               01:55:07
3 Sissel Støa                Jømna Heradsbygd CK    02:07:55 
               
 K 6 
1 Ragnhild Bolstad           Åslia Skilag           01:31:21 
 
K 7
1 Hanna Iren Enger           Hernes IL              01:52:25 
   
K 10
1 Maria Louise Svevad        Hernes IL              01:59:48 
           
K 11
1 Solveig Nyberg             Åslia Skilag           02:03:40 
                  
Beste kvinnelige løper:
  Ragnhild Bolstad           Åslia Skilag           01:31:21 
       
Beste mannlige løper:
  Hermann Hørsand            Ottestad IL            01:20:30 
          
Beste 3-kvinnerslag:         Hernes IL 
Beste 5-mannslag:            Nordbygda IL