Resultat 2003

TRYSIL-KNUT-RENNET   2003      
KL.  PL.  NAVN             KLUBB           SLUTTID
M 2,M 3,M 4
     1    Nils Granerud        Rendalen         01:26:04
     2    Tore Stengrundet     Nordre Trysil    01:29:37
     3    Kjetil Flenvold      Nordre Trysil    01:31:47
     4    Erland Kristiansen   Søre Osen IL     01:33:22
     5    Tor Erik Bakken      Øyer             01:35:02
     6    Frode Finstad        Røros            01:41:50
     7    Hans Martin Raknerud Brumunddal IF    01:47:18
     8    Ola Engerbakk        Trysil hundekl   01:56:03
     9    Bjørnar Halvorsen    Bergheim IL      02:19:38
M 5    
     1    Ole Martin Nyberget  Stor Elvdal      01:26:05
     2    Per Ola Granerud     Rendalen         01:27:29
     3    Rune Gilde           Hernes           01:29:47
     4    Ingvald Håberget     Hernes           01:32:04
     5    Morten Bjørneby      Høgskolen i Hedm 01:37:59
     6    Svenn Inge Pettersen Nordbygda        01:40:56
M 6    
     1    Ole Kongstorp        Nordbygda        01:34:26
     2    Otto Grafsrønningen  Hernes           01:34:42
     3    Trond Olsen          Trysilgutten     01:35:31
     4    Trond Ola Berg       Furnes           01:42:40
     5    Geir Sørmo           Flisa            01:43:08
     6    Øyvind Sandbakk      Nordre Trysil    01:58:26
M 7    
     1    Arild Nordsveen      Furnes           01:29:11
     2    John Gunnar Karterud Nordbygda        01:32:50
     3    Kjell Sveen          Furnes           01:39:07
     4    Egil Skårholen       Nordbygda        01:44:32
     5    Jan Storsveen        Vestre Trysil    01:46:21
     6    Jan Sævig            Trysilgutten     01:46:45
     7    John Rastad          BBS Klubben      01:57:57
M 8    
     1    Magne Martinsen      Trysilgutten     01:35:48
     2    Arve Smestad         Nordbygda        01:39:57
     3    Ole-Petter Hoem      Hernes           01:40:46
     4    Ottar Bekkevold      Nordre Trysil    01:40:53
     5    Steinar Andersen     Stor Elvdal      01:40:59
     6    Truls Nordhaug       Furnes           01:44:46
     7    Tore Olsen           Hamar Skiklubb   01:49:17
     8    Ove Stengrundet      Nordre Trysil    01:51:01
     9    Tormod Tollefsen     Åslia            02:01:07
M 9    
     1    Odd Arild Strand     Stor Elvdal      01:35:15
     2    Edgar Hole           Rendalen         01:39:20
     3    Knut Stener          Osen             01:39:37
     4    Snorre Grønnæss      Søre Trysil/Åsene01:39:53
     5    Reidar Åsgård        Engerdal         01:45:30
     6    Snorre Hagen         Søre Osen        01:50:18
     7    Harald Busterud      Åslia            01:50:48
     8    Arne Moren           Trysilgutten     02:26:17
M 10    
     1    Per Vivelstad        Åslia            01:35:36
     2    Geir Erik Øverby     Trysilgutten     01:41:02
     3    Jens Finstad         Røros            01:43:24
     4    Ola Svenneby         Våler            01:47:49
M 11    
     1    Reidar Berntsen      Våler            01:59:31
M 12    
     1    Hans Espenes         Stor Elvdal      01:52:57
M 13    
     1    Odd Nerby            Vestre Trysil    02:09:35
K 1    
     1    Trine Fjeldstad      Hernes           01:51:13
K 2, K 3, K 4    
     1    Britt Unni Lønstad   JH Sykkel        01:44:53
     2    Marit Hauge          Åslia            02:04:12
K 5    
     1    Ragnhild Bolstad     Åslia            01:33:33
K 7    
     1    Toril Eng            Åslia            01:47:08
     2    Hanna Irene Enger    Hernes           01:48:12
     3    May Eiden Olsen      Hamar Skiklubb   01:59:29
K 8    
     1    Aud Jovall           Furnes           01:52:31
     2    Randi Oppegård       Elverum kommune  02:06:57
     3    Randi Siljuberge     JH               02:11:15
K 9    
     1    Kari Synnstad        Hamar Skiklubb   02:04:13
                    
Beste kvinnelige løper:                         
          Ragnhild Bolstad     Åslia            01:33:33
Beste mannlige løper:                         
          Nils Granerud        Rendalen         01:26:04
Beste 3-kvinnerslag:                         
          Ragnhild Bolstad     Åslia            01:33:33
          Toril Eng            Åslia            01:47:08
          Marit Hauge          Åslia            02:04:12
                                                05:24:53
Beste 5-mannslag:                         
     1    John Gunnar Karterud Nordbygda        01:32:50
          Ole Kongstorp        Nordbygda        01:34:26
          Arve Smestad         Nordbygda        01:39:57
          Svenn Inge Pettersen Nordbygda        01:40:56
          Egil Skårholen       Nordbygda        01:44:32
                                                08:12:41
                          
     2    Tore Stengrundet     Nordre Trysil    01:29:37
          Kjetil Flenvold      Nordre Trysil    01:31:47
          Ottar Bekkevold      Nordre Trysil    01:40:53
          Ove Stengrundet      Nordre Trysil    01:51:01
          Øyvind Sandbakk      Nordre Trysil    01:58:26
                                                08:31:44