Resultat 2002

TRYSIL-KNUT-RENNET 2002
KLASSE PL NAVN KLUBB SLUTTID

M 1 1 Arne Hekne Åsbygda 1,46,56
2 Einar Bergem Åslia 1,52,39
3 Håkon G. Olsrud Nordbygda 1,54,06

M 2,3,4 1 Hermand Hørsand Ottestad 1,32,27
2 Erik Syversen Nordbygda 1,35,14
3 Geir Øvergård Sørskogbygda 1,35,44
4 Nils Arne Bryhn Romedal 1,36,17
5 Sven Nylund Nordbygda 1,37,53
6 Terje Nyland Nordbygda 1,40,12
7 Erland Kristiansen Søre Osen 1,41,38
8 Ulf Erik Strand Kongsvinger 1,42,58
9 Svein Thore Gerhardsen Magnor 1,45,46
10 Tore Stengrundet Nordre Trysil 1,46,36
11 Bjørn Erik Lilleøkseth Nordbygda 1,47,18
12 Jørn Olav Dæhli Nordbygda 1,47,44
13 Ola Træteberg Nordbygda 1,48,39
14 Stein Halvorsen Åslia 1,51,44
15 Eirik Nordli Skiforeningen 1,52,14
16 Håvard Lepperød Vestre Trysil 1,55,38
17 Tor Erik Bakken SOPP 1,58,34
18 Øistein Tønsager Team Svartbekken1,58,52
19 Raymond Tønsager Elverum 2,00,37

M 5 1 Jon Evensen Mesnalia 1,32,02
2 Per Ola Granrud Rendalen 1,32,30
3 Dag Moe Hernes 1,35,32
4 Stefan Repshus Magnor 1,35,45
5 Ole Martin Nyberget Elverum 1,39,33
6 Rune Gilde Hernes 1,42,41
7 Ingvald Håberget Hernes 1,43,45
8 Ole Kongstorp Nordbygda 1,44,11
9 Tom Norheim Åslia 1,48,31
10 Svenn Inge Pettersen Nordbygda 1,50,18
11 Harald Nyberg Vestre Trysil 1,57,49
12 Ulf Rasmussen Elverum 2,06,22
13 Bjørnar Grindvoll Elverum 2,07,31

M 6 1 Bjørn Høiby Næroset 1,31,11
2 Tore Gresmo HOF 1,32,35
3 Dag Nylund Nordbygda 1,33,17
4 Rolf Bakken Hernes 1,39,53
5 Arild Nordsveen Furnes 1,41,28
6 Jan Erik Bakken Terningmoen 1,43,13
7 Trond Olsen Trysilgutten 1,46,57
8 Otto Grafsrønningen Hernes 1,48,50
9 Vegard Kronen FKØV 1,51,50
10 Rune Midtun Elverum 1,54,19
11 Egil Skårholen Nordbygda 1,54,55
12 Henning Holter Christensen HA 1,56,27
13 Jan Sævig Trysilgutten 1,58,48
14 Torfinn Sandbakk Nordre Trysil 1,59,30
15 Øyvind Sandbakk Nordre Trysil 2,08,22

M 7 1 Roar Gyllstrøm Åsbygda 1,39,21
2 Kjell Sveen Furnes 1,51,27
3 Kai Petter Westerheim Furnes 1,52,34
4 Vidar Karlsen Hamar post 1,52,51

M 8 1 Magnar Rismyr Elverum 1,39,14
2 Erik Sandberg Stor Elvdal 1,40,23
3 Einar Haugen Øyer/Tretten 1,45,24
4 Magne Martinsen Trysilgutten 1,45,40
5 Olaf Lia Åslia 1,46,00
6 Willy Fengsrud Våler 1,46,06
7 Tormod Lundberg Hamar Skiklubb 1,51,24
8 Arve Smestad Nordbygda 1,54,47
9 Truls Norderhaug Furnes 1,55,42
10 Steinar Andersen Stor Elvdal 1,57,21
11 Ove Stengrundet Nordre Trysil 2,00,33
12 Bjørn Håkon Skjerpen Braskereidfoss 2,08,11
13 Arvid Larsen OPIL 2,29,06

M 9 1 Åge Myrvold Hernes 1,44,46
2 Jan Erling Knudsen Åslia 1,47,10
3 Henning Westerheim Åsbygda 1,51,16
4 Edgar Hole Rendalen IL 1,51,23
5 Olav Skjærbekk Stange 1,52,06
6 Knut Stener Osen 1,52,49
7 Hans Olav Haugen Follebu skiklubb1,52,50
8 Hjalmar Holen Bergheim 1,53,32
9 Harald Johansen Åsbygda 1,55,48
10 Bjørn Skyrudsmoen Grue 1,59,11
11 Gunnar Kavli Nordbygda 2,01,27
12 Ola Sætre Nybergsund 2,02,09
13 Oddmund Solheim NVE 2,03,55
14 Knut Stein Ljørdalen 2,24,59

M 10 1 Geir Erik Øverby Trysilgutten 1,50,13

M 11 1 Einar Berger OPIL 2,00,39

M 12 1 Odd Nerby Vestre Trysil 2,17,48

K 2, K 3, K 4
1 May Britt Engen Trøsken 1,50,55
2 Therese Otterlei Hernes 2,04,16
3 Marit Hauge Åslia 2,08,02

K 5 1 Ragnhild Bolstad Åslia 1,47,16

K 6 1 Toril Eng Åslia 2,02,35

K 7
1 Hanna Enger Hernes 1,58,59

K 8 1 Aud Jovall Furnes 2,02,17
2 Astrid Westerheim Åslia 2,12,23
3 Randi Oppegård Elverum kom. 2,13,12
4 Randi Siljuberg J/H 2,26,34

K 10 1 Solveig Nyberg Åslia 2,03,54

Beste kvinnelige løper:
Ragnhild Bolstad Åslia 1,47,16

Beste mannlige løper:
Bjørn Høyby Næroset 1,31,11

Beste 3-kvinnerslag: Åslia
Ragnhild Bolstad Åslia 1,47,16
Toril Eng Åslia 2,02,35
Solveig Nyberg Åslia 2,03,54

Beste 5-mannslag: Nordbygda
Dag Nylund Nordbygda 1,33,17
Erik Syversen Nordbygda 1,35,14
Sven Nylund Nordbygda 1,37,53
Terje Nyland Nordbygda 1,40,12
Ole Kongstorp Nordbygda 1,44,11